Witamy na naszej stronie

Prowadząc sklep medyczny dobrze wiemy, że zdrowie jest najważniejsze - jest jedno i łatwo nieświadomie stracić nad nim kontrolę! To właśnie dla naszych klientów staramy się zrobić wszystko co tylko możliwe, aby mogli powrócić do pełni sił.

Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego Medyk (SSZMM) w Zawierciu objął patronatem wszystkie działania prozdrowotne, które służą Wam - Pacjentom - często osamotnionym w chorobie i codziennie zmagającym się z problemami. Pomagamy, doradzamy, wspieramy.

Wierzymy, że zdrowie jest bezcenne, a odpowiednio pielęgnowane jest na wyciągnięcie ręki!

Sklep Medyk w Zawierciu, który prowadzimy od 20 lat stał się dla wielu Pacjentów przepustką do powrotu do zdrowia, do samodzielności. Oferowane przez nas wysokiej jakości sprawdzone produkty medyczne wspierają:

  • profilaktykę zdrowotną dla wielu chorób cywilizacyjnych (nadciśnienie tętnicze, otyłość)
  • ratowanie życia (resuscytacja) w różnych wypadkach (komunikacyjnych, w miejscu pracy, w domu)
  • powrót do pełni sprawności po chorobie/rekonwalescencji (sprzęt rehabilitacyjny)
  • codzienne zmagania w dążeniu do odzyskania pełni sprawności motorycznej (sprzęt ortopedyczny)
  • stałe monitorowanie wielu chorób wymagających bieżącej kontroli (akcesoria medyczne)

Nasze produkty dostarczamy zarówno do Pacjentów indywidualnych, jak i do szpitali, klinik oraz ośrodków zdrowia. Współpracujemy z wieloma uznanymi producentami sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, co daje nam duże możliwości w zaopatrzeniu sklepu. Dlatego też na życzenie Pacjenta istnieje możliwość sprowadzenia produktów niedostępnych w regularnej sprzedaży.

Nasz personel to wykwalifikowana kadra, która chętnie służy radą w zakresie doboru odpowiednich produktów medycznych wg indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Jesteśmy świadomi tego, że produkty medyczne mają być skutecznym środkiem otwierającym możliwość szybszego powrotu do zdrowia w możliwie najbardziej komfortowych warunkach!

Pomagamy naszym Pacjentom w sprawach o refundację sprzętu ortopedycznego i środki pomocnicze (podpisana umowa z NFZ), a środki pomocnicze dowozimy do domu Pacjenta. Gwarantujemy komfortową współpracę i najwyższą jakość obsługi.